SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa (Shitet Shtepia ne Prishtin)303/18
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:18
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
190394
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Shtepia ne Prishtine ne Lagjen Kalabria
-Rrugica:Aleksander Albani..
Shtepia Shitet me mobilje.
Shtepia eshte 3 katshe dhe ka 4.80 ari oborr.
Shtepia eshte me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj

Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com 

Email: ringa1@live.de

FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga  Shitjen e mundson Agjensioni Ringa

Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »