SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me Qera në Velani mbi Park te Qytetit te kompleksi Panorama*
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
23 Prill '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
190396
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte ne hyrje te Velanis mbi park te qytetit ne kompleksin Panorama (ky objekt ka me shume se 60 % zone te gjelbert, parking dhe qasje ne to vetem per banoret e objektit, uje 24 ore) ne katin e 3 te dhe ka kete renditje:

– Sallonin,
– Kuzhinen me Trapizari,
– 1 dhomë te gjumit,
– 1 banjo, dhe
– Ballkonin.

Për të i parë te gjitha ofertat tona :

Website: www.access-ks.com 

Instagram : access.agency2

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel: 049.601.666 / 044.497.539
Informata rreth publikuesit
Barbana
Prishtinë
049601666
Velani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »