SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Kalabri te Banesat e Nartelit
Çmimi :
€57.00
Kategoria :
Postuar :
19 Prill '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
ID e produktit :
190397
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen tek HOTEL NARTEL ne Emshir afer stacionit te Autobusave,banesa eshte ndertim i ri i NARTELIT eshte ne katin e 3te 64m2 me pamje nga lindja.Eshte e leshuar me qera(Me familjar) 250€ muaji.
Banesa eshte e mobiluar tersisht me kushte shume te mira banimi Mirmbajtje,Sigurim,lift,ujë,rryme,nxemje 24H.

– Dhome dite me kuzhine,
– Dhoma e gjumit,
– Banjo,
– Terasa.

Për të i parë te gjitha ofertat tona :

Website: www.access-ks.com 

Instagram : access.agency2

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel: 049.601.666 / 044.497.539
Informata rreth publikuesit
Barbana
Prishtinë
049601666
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »