SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me Qera ne Tophane te Viva Fresh
Çmimi :
€320.00
Kategoria :
Postuar :
19 Prill '18
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
115 m²
ID e produktit :
190399
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë me Qera ne Tophane te Viva Fresh, afer Komunës se Vjeter ne Katin e 7, eshte pjesërisht e mobiluar dhe ka mundesi me u mobil sipas nevojes se klientiti,
Banesa ka kete renditje:

– Sallonin me Kuzhine,
– 3 dhoma te gjumit,
– Banjon
– shpajz dhe
– 2 Ballkona

Për të i parë te gjitha ofertat tona :

Website: www.access-ks.com 

Instagram : access.agency2

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel: 049.601.666 / 044.497.539
Informata rreth publikuesit
Barbana
Prishtinë
049601666
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »