SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 102m2 ne shitje te Rr.B !DELTA
Çmimi :
€72,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
102 m²
ID e produktit :
190402
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 102m2 ne shitje te Rr.B, mbrapa banesave te Standardit.
Banesa ndodhet ne katin e I-re dhe ka kete renditje:
-Sallon me kuzhin
-2 Dhoma gjumi
-Banjo
-Wc
-Depo
-Ballkon
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »