SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë ekskluzive me qera ne Arberi te Komuna e Re
Çmimi :
€650.00
Kategoria :
Postuar :
19 Prill '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
190403
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte e mobiluar ne menyrë ekskluziveme te gjitha mobiljet i ka te reja komplet.
Kuzhina e kompletuar me aparatur poashtu eshte e Re.

Banesa eshte 100 m2 ne katin e 6-te, ka edhe lift 24h, dhe i posedon :

►Sallonin me Kuzhin,
►3 Dhome te fjetjes, njera eshte me Banjo ne dhome,
►Banjo,
►Korridor dhe
►Ballkon.
►Shpajz.
►Garazh Nëntoksore .

Banesa është e paisur me ALARM i cili kontrollohet edhe nga Telefoni Mobil,

Ka kamera Sigurie te vendosura ne Banesë !

Për të i parë te gjitha ofertat tona :

Website: www.access-ks.com 

Instagram : access.agency2

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel: 049.601.666 / 044.497.539
Informata rreth publikuesit
Barbana
Prishtinë
049601666
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »