SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm banes me qera te Parku i Qytetit
Çmimi :
€330.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
95 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
190404
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm banes me qera te parku i qytetit perball bustit Isa Kastrati kati i II
Banesa është e mobiluar në tërsi me kushte te mira banimi, posedon uj dhe ngrohje 24 H
Banesa posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Tre dhoma gjumi
*Banjo
*Koridor
*Ballkon
Cmimi 330 euro
Code 9038
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »