SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm banes me qera në lagjen Tophane afer kolegjit Riinvest
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon
ID e produktit :
190411
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm banes me qera në lagjen Tophane afer kolegjit Riinvest
Banesa është e mobiluar komplet dhe posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Dhomë gjumi
*Banjo
*Ballkon
*Garazhd
Ndertesa është ndertim i ri dhe shumë modern. Posedon nxemje, rrym dhe ujë 24h
Cmimi 250 euro
Code 9040
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »