SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet per shitje banesa 74m2 te Mati1 !DELTA
Çmimi :
€65,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
74 m²
ID e produktit :
190412
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet per shitje banesa 74m2 te Mati 1 !DELTA
Banesa ka kete renditje:
Sallonin me kuzhine,dy dhoma gjumi,korridorin,banjon dhe ballkonin.Banesa gjendet ne katin e 4te.
Banesa eshte e gatshme ne muajin Maj.
Për më shumë informacione na kontakoni në numrat:
049406434/049445711/049157113/044556777
Per t'i shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »