SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohet banesa me qera ne Lagjen e Muhaxherve
Çmimi :
€320.00
Kategoria :
Postuar :
19 Prill '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
83 m²
ID e produktit :
190414
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qera ne Lagjen e Muhaxherve- “Kulla e Muhaxherve” kati i i tretë. Banesa lëshohet me Qera vetëm për familje, nuk lëshohet për studentë, e mobiluar ne tersi dhe ka kete renditje;

– Dhom dite me kuzhine,
– 2 Dhoma gjumi,
– Banjo,
– Terasa,

Për të i parë te gjitha ofertat tona :

Website: www.access-ks.com 

Instagram : access.agency2

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel: 049.601.666 / 044.497.539
Informata rreth publikuesit
Barbana
Prishtinë
049601666
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »