SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm banes me qera në lagjen Bregu i Diellit kati i III
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
190415
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm banes me qera në lagjen Bregu i Diellit kati i III banesat e bardha
Banesa është komplet e mobiluar dhe posedon
*Sallon
*Kuzhinë
*Dhomë gjumi
*Koridor
*Banjo
*Ballkon
Cmimi 220 euro
Code 9041
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »