SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Breg te Dillit te Alba Vision
Çmimi :
€680.00
Kategoria :
Postuar :
19 Prill '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
190425
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte ne breg te dillit afer banesave te Standartit, eshte e ndertuar nga kompania Alba Vizion, objekti ku gjendet banesa ofron nje hapsir te jashtme rreth 60 %, gjelbrim, parkingje e tje, banesa nga jasht eshte e izoluar me tull te kuqe (dihet se tulla kuqe e ka jetgjatesin shume te madhe se fasada) dhe mbrenda eshte e shtruar me Llaminat, jo parket, etj.
Banesa eshte ne katin e 8 (ka lifte), ka pamje nga Qyteti dhe ka kete renditje:

– Sallonin,
– Kuzhinen,
– 2 doma te gjumit,
– Banjon,
– Shpajez, dhe
– Koridor.

Banesa eshte me leje te ndertimit dhe eshte e gatshme per banim.

Për të i parë te gjitha ofertat tona :

Website: www.access-ks.com 

Instagram : access.agency2

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel: 049.601.666 / 044.497.539
Informata rreth publikuesit
Barbana
Prishtinë
049601666
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »