SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm lokalin me qera në lagjen Bregu i Diellit te salla 1 Tetori
Çmimi :
€1,700.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Madhësia :
430 m²
ID e produktit :
190432
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm lokalin me qera në lagjen Bregu i Diellit te 1 Tetori 430m2
Lokali është në gjendje shumë të mir dhe posedon
Hapsirë 430 metra me tre WC dhe 1 Banjo
Cmimi 1700 euro
Code 9046
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »