SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia ne Lagjen me te mire ne Lagjen "MARIGONA RESIDECE
Çmimi :
€330,000.00
Kategoria :
Postuar :
10 Korrik '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
655 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
190437
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne Lagjen me te mire ne Lagjen "MARIGONA RESIDECE".
Shtepia kasiperfaqe 360m2 Banim
155m2 Bodrum
140m2 Nenkulmi
6.20 Ari Parcela
Shtepia ka kete renditje:
- dhomdite me kuzhine,
- 4 dhoma te gjumit,
- 3 banjo,
- 2 terasa te medhaja dhe
- garazh.

Shtepia shitet ne gjendjen e tanishme ku kane perfundu instalimi i rrymes, uji, jane vendos te gjitha dritaret dhe dera e garazhes.

Çmimi eshte 330.000 euro.
Per me shume informata na kontaktoni ne nr:
| 045 80 80 01 |
| +38345808001 | viber

web.facebook.com/Hartaepronave/ 
www.instagram.com/harta.pronave/ 
#shtepi #shitje #marigonaresidence #realestate #hartaepronave
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »