SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
#SHITEN#5 banesa me qmim shum të VOLITSHUM (VLLEZRIT ASLLANI)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
ID e produktit :
190442
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
▪️#SHITEN#5 banesa me qmim shum të VOLITSHUM (VLLEZRIT ASLLANI)te shkolla fillore PAVRSIA..▪️Banesat kanë një ndërtim shumë cilësorë dhe modern/▪️Banesat janë ndërtim e sipër në fazen finale të ndërtimit dhe kanë këtë siperfaqe:➖110m2(3+1)kati i 2.....➖87m2(2+1) kati i 2/3.....➖85m2(2+1) kati i 7.....➖76.6m2(2+1) kati i 9.....Qmimi i VOLITSHUM... info:+38345653447 Facebook: Maison Patundshmëri alisinani25@gmail.com

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Maison
+37745653447
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »