SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia ne lagjen e Vreshtave (Kolovice) Prishtine
Çmimi :
€130,000.00
Kategoria :
Postuar :
10 Korrik '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Madhësia :
500 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
190444
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Shtepia ne Lagjen e Vreshtave (Kolovice) Prishtine.

Shtepia eshte me siperfaqja prej 500m², ka 3 kate banimi, dy lokale, dy garazha dhe nje bodrum.
Sistemi i kateve eshte i njejt sikur i banesave ku secili kat ka hyrje te veçant dhe ndare.

Shtepia eshte e përshtatshme edhe për veprimatri të tjera perpos banimit si per: objekte mjeksore, organizata, fincanciare, institucione shkollore etj.

Dokumentacioni ne rregull *Lagje e urbanizuar, afer shkollen fillore dhe ambulanten (100 metra ).

Çmimi eshte 130.000 euro.
Ndrrimi i mundshem.

Per me shume informata na kontaktoni ne:
| 045 80 80 01 |
| +38345808001 | Viber

web.facebook.com/Hartaepronave/ 
www.instagram.com/harta.pronave/ 
#shtepi #shitje #vreshta #realestate
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »