SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me Qera te Sllovenia Sporti mbi Albi Market
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
9 Maj '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
190454
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me Qira te Sllovenia Sporti ne Rrugen mbi Albi market afer Kolegjit Fama, banesa eshtë ne katin e 2 Komplet e mobiluar

Banesa ka ka kete renditje:

– Sallonin me Kuzhinë ,
– 2 dhoma te gjumit,
– Ballkonin ,
– Banjon

Për të i parë te gjitha ofertat tona :

Website: www.access-ks.com 

Instagram : access.agency2

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel: 049.601.666 / 044.497.539
Informata rreth publikuesit
Barbana
Prishtinë
049601666
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »