SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qera te S.Sport te Ambasada Zvicrane
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
19 Prill '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
190455
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë me qira te Sllovenia Sport afer Ambasades Zvicrane ne katin e 1, banesa eshe e mobiluar ne tersi me kushte te mira banimi ne qmimi eshte e perfshir edhe garazhda per vetur dhe ka kete renditje:

Pershkirmi i baneses:
2 x Dhoma te fjetjes
1 x Sallon + Kuzhin
2 x Ballkona
1 x Banjo
1 x Garazh/Parking me sigurim
1 x Shpajz me rafte per magazinim
1 x 500litra uje, rezervar automatik – 24or

Për të i parë te gjitha ofertat tona :

Website: www.access-ks.com 

Instagram : access.agency2

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel: 049.601.666 / 044.497.539
Informata rreth publikuesit
Barbana
Prishtinë
049601666
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »