SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë ose zyre me qera në Ulpianë te fontana
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
19 Prill '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
190456
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë me qira ne Ulpiane te fontana ne katin perdhesë,banesa eshte e pershtatshme edhe per zyre ose ordinanc,eshte komplet e mobiluar me mobile ekstra por ne rast se nevojitet per zyre ose ordinanc mobiljet mund te largohen,banesa ka kete renditje:

– Dhome dite me kuzhine,
– 2Dhoma te gjumit,
– Koridor dhe
– Banjo.

Për të i parë te gjitha ofertat tona :

Website: www.access-ks.com 

Instagram : access.agency2

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel: 049.601.666 / 044.497.539
Informata rreth publikuesit
Barbana
Prishtinë
049601666
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »