SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qera ne Tophane
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
19 Prill '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
190464
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Lagjen Tophane afer Hotel Ora !

Banesa eshte 105m2 ne katin e 7-te, ka edhe lift 24h, dhe i posedon :

►Sallonin me Kuzhin,
►Dhome te femijeve,
►Dhome te fjetjes,
►Banjo,
►Korridor dhe
►Ballkon.
►Garazh
Banesa eshte e mobiluar mire te gjitha i ka te reja komplet mobiljet .
Kuzhina me aparatur poashtu eshte e re posedon gjithashtu edhe enelarese !!

Për të i parë te gjitha ofertat tona :

Website: www.access-ks.com 

Instagram : access.agency2

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel: 049.601.666 / 044.497.539
Informata rreth publikuesit
Barbana
Prishtinë
049601666
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »