SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJĂ‹ SHPALLJE
Banes me qira te klinika gjermane e syve
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
16 Maj
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
190465
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
LĂ«shohet banesa me qira te Klinika gjermane e syve
Banesa gjindet ne katin e Katër dhe ka këtë renditje
*Sallon me kuzhine
*Një dhom gjumi
*Koridor
*Banjo
*Ballkon
*Shpajz

Banesa nuk posedon lift
Çmimi 250 euro

Agjencioni për Patundshmëri
Swiss Real Estate

Kontakt:
Tel&Viber +38345905717
📧 agjencioniswiss@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Swiss swiss
Prishtinë
045905717
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PĂ‹R MĂ‹ VONĂ‹
Abonohu
Shpallja tjetër »