SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira te parku i qytetit
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:40
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
110 m²
ID e produktit :
190468
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qira te parku I qytetit
Banesa gjindet në katin e gjashtë dhe ka këtë renditje:
*Sallon me kuzhinë
*Tri dhoma gjumi
*Banjo
*Dy Ballkona
*Koridor
*Shpajz
Çmimi 400 euro

Nr kontaktues tel+viber +38345905717
Informata rreth publikuesit
Swiss swiss
Prishtinë
045905717
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »