SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kat shtepie me qera afer Maxit te 4Llullat
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
24 Prill '18
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
190470
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet kati i parë i shtepise me qera afer Maxit te 4 Llullat,shtepia eshte e pamobiluar dhe ka kete renditje:

– 1 dhome dite me kuzhine
– 2 dhoma gjumi
– korridorin dhe
– banjo.

Për të i parë te gjitha ofertat tona :

Website: www.access-ks.com 

Instagram : access.agency2

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel: 049.601.666 / 044.497.539
Informata rreth publikuesit
Barbana
Prishtinë
049601666
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »