SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me Qera ne Dragodan (Arberi) te Komuna e re
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
20 Prill '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
190471
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte ne Arberi te Komuna e re, te Market Conami, afer Viva Fresh komplet e mobiluar

Banesa ështe ne katin e 6 dhe ka kete renditje:

– Sallonin,
– Kuzhinen me Trapizari,
– 2 dhoma te gjumit,
– Ballkonin ,
– Banjon
-Wc

Për të i parë te gjitha ofertat tona :

Website: www.access-ks.com 

Instagram : access.agency2

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel: 049.601.666 / 044.497.539
Informata rreth publikuesit
Barbana
Prishtinë
049601666
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »