SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qera në Arbëri (Dragodan), përballë konsullatës Ruse
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
20 Prill '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
190475
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë me qira në Dragodan, lagja Arbëria, përballë konsullatës Ruse. Banesa është në katin e II-të dhe tërësisht e mobiluar.

Banesa ka këtë renditje

– Sallon dhe kuzhinë
– 2 dhomë gjumi
– Banjon
– Ballkonin

Për të i parë te gjitha ofertat tona :

Website: www.access-ks.com 

Instagram : access.agency2

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel: 049.601.666 / 044.497.539
Informata rreth publikuesit
Barbana
Prishtinë
049601666
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »