SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me Qera ne Kalabri ( Emshir) te Narteli
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
20 Prill '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
ID e produktit :
190480
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qira në Kalabri ( Emshir) te Hotel Narteli ne katin e 7 , banes Ekluzive komplet e mobiluar në tersi me kushte të mira banim dhe ka këtë renditje:

– Dhome dite me kuzhine,
– 2 dhoma gjumit,
– terasa
– Banjo dhe
– Wc

Banesa ka edhe Garazhd Nentoksore !

Për të i parë te gjitha ofertat tona :

Website: www.access-ks.com 

Instagram : access.agency2

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel: 049.601.666 / 044.497.539
Informata rreth publikuesit
Barbana
Prishtinë
049601666
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »