SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera në Lagje te Spitalit te Super Viva
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
24 Prill '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
190481
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qira në Lagje te Spitalit afer Super Vives
Banese e RE, me mobile te REJA dhe moderne, ende te paperdorura.
Banesa ka kete renditje :

2 dhoma gjumi
1 sallon me kuzhine
koridori, shpajzi,
2 ballokona
kati i 4-te
parking para banese ,
kendi i lodrave per femijë
hapesir gjelbruese para baneses,
e pozicionuar ne lindje
qerdhe femijve ne katin perdhese,
afer, QKUK, EULEX, dhe fakultetit Teknik

Për të i parë te gjitha ofertat tona :

Website: www.access-ks.com 

Instagram : access.agency2

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel: 049.601.666 / 044.497.539
Informata rreth publikuesit
Barbana
Prishtinë
049601666
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »