SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kati i shtepise me qira perballe Komunes
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
10 Shkurt '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
190494
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj katin e shtepise me qira ne Qender, perballe Komunes, afer Restaurant "Liburnia". Kati ka siperfaqe prej 75m² dhe eshte i mobiluar.

Posedon:

» Sallon me kuzhine
» Dhome gjumi
» Koridor
» Ballkon
» Banjo

Cmimi 300 euro pa shpenzimi
350 euro me shpenzime

Agjensioni "HomeLink"

per informata shtese na kontaktoni ne:

+38345550554
agjensioni.homelink@gmail.com
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »