SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pent House 90m2 me qira në lagjen Aktash.
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Garazh, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
190496
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pent House 90m2 me qira në lagjen Aktash.
Banesa gjendet në lagjen Aktash, afër Univesitetit ILIRIA, është mirë e mobiluar, ka një terasë prej 20m2 dhe është në katin e VI-të (ka lift).
Banesa ka këtë renditje:
1 Dhomë ndenje
2 Dhoma gjumi
1 Kuzhinë
1 Banjo
1 Terasë 20m2
1 Garazhë (+50 euro)

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

038/224-222 ; 045/55 99 66
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »