SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 3 dhomshe 71m² netto Kati 3 ne Dardani
Çmimi :
€95,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:08
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
71 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
190497
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 3 dhomshe 71m² netto kati i 3-te, afer Bas Trade ne lagjen Dardania, ndertim i shtetit. Banesa eshte e renovuar dhe e mobiluar, ka nxemje te qytetit, orjentimi Jug-Perendim, ka kete renditje:
- salloni ndaras
- kuzhina me trapezari
- 2 dhoma gjumi
- 2 banjo
- 2 ballkona
- koridor
Poashtu ka bodrumin. Me dokumentacion te rregullt, perkthimi behet te Noteri.
Çmimi eshte 95.000 euro, qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion në Prishtinë
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »