SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes Ekskluzive me qira te Qafa_95m2
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
21 Mars
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
95 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
190498
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira te Qafa, ne Rr. Josip Rela, banesa gjendet ne katin e 7-te, mobiluar e gjitha moderne, ashensor funksional, banesa ka 95m2, objkekti monitorohet 24 ore nga kamer e sigurise,banesa i posedon te gjitha kushtet, ngrohje qendrore, banesa ka pamje shume te mire
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon te madhe
- koridor
- shpajz
- garazh
Qmimi 550 euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
044/ 333-511
WhatsApp & Viber:
+383 44 333 511
Informata rreth publikuesit
Ilir
Prishtinë
044333511
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »