SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne lagjen Arberia 2+1
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
16 Maj
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pishinë, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
190499
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese me qira ne lagjen Arberi, banesa eshte komplet e mobiluar, kati i 3-te, 75m2

Banesa ka kete renditje:
>> dy dhoma gjumi
>> sallon dhe kuzhine
>> banjo
>> ballkon
>> koridor
Qmimi 250€


Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
044/ 333- 511
WhatsApp & Viber:
+383 44 333 511
Informata rreth publikuesit
Ilir
Prishtinë
044333511
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »