SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Lagje te Spitalit
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
23 Prill
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
63 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
190501
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese me qira ne Lagje te Spitalit, banesa gjendet te Vellezerite Asllani, kati i 2-te, eshte komplet e mobiluar, e re, e gatshme per banim, 63m2

Banesa ka kete renditje:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 280 euro


Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
044/ 333-511
WhatsApp & Viber:
+383 44 333 511
Informata rreth publikuesit
Ilir
Prishtinë
044333511
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »