SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje ne Emshir 2+1
Çmimi :
€68,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 23:22
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
71 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
190505
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Emshir, banesa eshte e mobiluar ne teresi, gjendet ne katin e 4-te, kompleksi Blerti, 71m2
Banesa posedon:
- dy dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 68 000 euro ( me mobile)
65 000 euro ( pa mobile)

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
049/ 124- 677
WhatsApp & Viber:
+383 49 124 677
Informata rreth publikuesit
SMART
049/124-677
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »