SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa (Shiten 2 Banesa ne Rr.Vellezerit Gervalla)385/18
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:12
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
190508
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 2 Banesa nga 118 m2 ne Rr.Vellezerit Gervalla te
Procredit Bank te Idea Invest :
Banesat jane te Gatshme per Banim .
Banesat kane dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj

Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com 

Email: ringa1@live.de

FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga  Shitjen e mundson Agjensioni Ringa

Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »