SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa (Shiten Banesat ne Rr.V.Gervalla)386/18
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:57
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
190513
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten Banesat ne Rrugen Vellezerit Gervalla:
Banesat jane Afer Market Mentorit-ne hyrje te Lagjes te re afer Qerdhes se qytetit:
Banesat nuk jane te gatshme per banim perfundojn per 24 muaj..
Banesat jane nga-94 m2,155 m2,118.30m2 ,108 m2,
98 m2,65 m2,136 m2,112 m2,107 m2.
Banesat jane ne kate te ndryshme.
Banesat kane dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj

Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com 

Email: ringa1@live.de

FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga  Shitjen e mundson Agjensioni Ringa

Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »