SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira ne katni e dyte te shtepise ne Lagjen Dardania
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
29 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
190524
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne katni e dyte te shtepise ne Lagjen Dardania.

Banesa ka kete renditje:
- dhoma e dites,
- kuzhina,
- dy dhoma te gjumit,
- banjo dhe
- oborr.

Banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Ngrohja eshte qendrore me Termokos.
Çmimi i qirase eshte 300euro.

Per me shume informata na kontaktoni ne nr:
| 045 80 80 01 |
| +38345808001 | viber

web.facebook.com/Hartaepronave/ 
www.instagram.com/harta.pronave/ 
#banesa #qira #dardani #termokos #hartaepronave
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »