SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Apartment me qera në Dragodan te Ministria e Shëndetsisë
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
9 Maj '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
95 m²
ID e produktit :
190534
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qira në Dragodan mbrapa Ministrisë së Shëndetsis, në katin e 1-rë, e mobiluar në tersi me kushte shume të mira banim dhe ka këtë renditje:

– Sallon shumë i madhe,
– Dy dhoma gjumi,
– Kuzhine me trapizari,
– Koridor,
– Banjo,

Banesa ka uji 24 orë, gjithashtu ka oborr shumë të madhe dhe parking për veture.

Për të i parë te gjitha ofertat tona :

Website: www.access-ks.com 

Instagram : access.agency2

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel: 049.601.666 / 044.497.539
Informata rreth publikuesit
Barbana
Prishtinë
049601666
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »