SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qira mbrapa spitaleve 105m2+50m2 teras 300 € kati i par extra banes
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
30 Mars '19
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
105 m²
ID e produktit :
190535
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap me qira banesen kati i parë 105m2.+50m2 teras qmimi 300€ banesa është e re dhe e pershtashme per banim banesa është në Veternik lagjja prishtina e re mrapa spitaleve ose afer spitalit amerikan , banesa ka sallonin te madh kuzhinen, 3 dhoma gjumi, banjon e madhe dhe wc ndimse ballkon 50m2 Banesa.
Info tel ose viber +38344808011.Postuar nëpërmjet celularit.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Driton
Prishtinë
044808011
Prishtina e Re [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »