SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qera ne Aktash te Extrem Pizza
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
9 Maj '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
190537
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë me qira ne Aktash te Extrem Pizza,ne katin e 3-te e mobiluar ne tersi me kushte shume te mira banimi dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites me kuzhine
– 2Dhoma te gjumit
– Banjo dhe
– Terasa

Për të i parë te gjitha ofertat tona :

Website: www.access-ks.com 

Instagram : access.agency2

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel: 049.601.666 / 044.497.539
Informata rreth publikuesit
Barbana
Prishtinë
049601666
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »