SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë Exluzive me qera në Breg te Diellit
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
9 Maj '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
190538
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qira në Breg te Diellit te posta e vogel ne katin e 4 me lift , e mobiluar ne menyr exluzive në tersi me kushte të mira banim dhe ka këtë renditje:

– Dhome dite

– kuzhine me trapezari ,
– 2 dhoma gjumi,
– 2 terasa
– Shpajz,
– Banjo,

Banesa ka nxemje qendrore te lidhur me qytet, banesa lëshohet vetem per familjarë !

Për të i parë te gjitha ofertat tona :

Website: www.access-ks.com 

Instagram : access.agency2

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel: 049.601.666 / 044.497.539
Informata rreth publikuesit
Barbana
Prishtinë
049601666
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »