SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES me QERA ne DRAGODAN te MINISTRIA e Shendetsis
Çmimi :
€190.00
Kategoria :
Postuar :
9 Maj '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
190539
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte ne Arberi mbrapa ministris se shendetesis, jo lerg nga qyteti afer qafes ne rrugen Eduard Lir, eshte e mobiluar ne tersi dhe kompletuar me te gjitha gjerat siq jane: shtroja mloja, enet e kuzhines e tje, dhe ka kete renditje:

– Salloni i vogel me Kuzhine,

– 1 dhom e gjumit, dhe

– Banjo.

Banesa ka uje 24 ore.

Për të i parë te gjitha ofertat tona :

Website: www.access-ks.com 

Instagram : access.agency2

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel: 049.601.666 / 044.497.539
Informata rreth publikuesit
Barbana
Prishtinë
049601666
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »