SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera ne Lagje te Muhaxherve
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
9 Maj '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
190546
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qira te Hotel Afa te El constraction mbi Ministri te Arsimit, banesa eshte ndertim i ri me mobilje te reja , e mobiluar në tersi me kushte të mira banim dhe ka këtë renditje:

– Dhome dite me kuzhine,
– Dy dhoma gjumi,
– terasa
– Banjo,

Për të i parë te gjitha ofertat tona :

Website: www.access-ks.com 

Instagram : access.agency2

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel: 049.601.666 / 044.497.539
Informata rreth publikuesit
Barbana
Prishtinë
049601666
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »