SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 64m2 me qira ne lagjjen Ulpiana !DELTA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
64 m²
ID e produktit :
190547
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 64m2 me qira ne lagjjen Ulpiana.
Banesa ndodhet ne katin e IV-te (pa lift) dhe ka kete renditje:
-Sallon me kuzhin
-Dhome gjumi
-2 Ballkon]
-Ngrohje qendrore me Termokos.
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »