SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me Qera perball shkolles ”Gjergj Fishta”
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
24 Prill '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
190550
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshoj me qera banesë në Tokebashqe përball Shkolles Fillore Gjergj Fishta ne katin e 2 komplet e mobiluar, para baneses ka hapsirë parkingu.
Banesa ka kete renditje
– sallon
– kuzhinë te veqantë,
– 1 dhomë gjumi
– banjo,
– ballkon

Për të i parë te gjitha ofertat tona :

Website: www.access-ks.com 

Instagram : access.agency2

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel: 049.601.666 / 044.497.539
Informata rreth publikuesit
Barbana
Prishtinë
049601666
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »