SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA NË QENDËR TË PRISHTINËS
Çmimi :
€118,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Prill '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
66 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
190570
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesën në Prishtinë, gjendët në qendër në mes sheshit "Nëna Tereze" dhe stacionit policor nr 1 , më saktësishtë te piceria ''Margarita'' ndërtesa 12 katëshe me fasadë të bardhë. Banesa posedon sallonin me kuzhinë, dy dhoma gjumi, koridor, banjo, dy ballkona dhe depo të vogël. Sipërfaqja e banesës është 66m², në katin e 6, ndërtesa posedon 3 lifta, me ngrohje qendrore, ka pamjen nga jugu dhe perendimi. Çmimi i banesës është 118 000 €. Informatat në tel. 049 170 605.
Informata rreth publikuesit
Bedri
Prishtinë
049170605
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »