SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira ne Dardani
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
30 Maj '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
190590
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne Dardani
Banesa eshte me siperfaqe prej 75m2 dhe ka kete renditje:
-Dhome dite
-Kuzhine
-2 dhoma gjumi
-Banjo

Banesa eshte komplet e renovuar

Cmimi i qirase eshte 300euro plus shpenzimet

Per informata me te hollesishme na kontaktoni ne:
044 755 859 | 045 40 12 12 | 049 41 31 58 | 038 22 66 78
email | omegaprishtina@gmail.com
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »