SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jap Depo me qira në Prishtinë prej 100m2 deri 1000m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Shkurt '19
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
1
Madhësia :
1000 m²
ID e produktit :
190599
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
📌 Japim Depo me qira Në Prishtin dhe rrethin prej 100m2 deri në 1000m2 për ma shumë Informata na Kontaktoni📞+ 383 (44) 200 413

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Pronari
Prishtinë
044359819
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »