SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Punojme: Uje-Kanalizim,Sanitari-Keramike
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
190602
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Punojme me Uje dhe Kanalizim, si dhe Sanitari dhe Keramike.
Kontakto me ne per nje pune te sigurt
Nr.Tel: +383 46 12 10 30 ose +383 46 12 10 33
Email: Jeti-shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Gavran [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »