SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet biznesi 200m2 ne shitje ne Dardani !DELTA
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
200 m²
ID e produktit :
190603
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet biznesi 200m2 ne shitje ne "Dardani" ose ipet me qira lokali komplet me invertar
Ndodhet ne nje pozite te favorshme dhe te qarkullueshme, momentalisht eshte funksional si restorant dhe mund te vazhdohet njejte
Çmimi per shitjen e biznisit eshte 70000€ ndersa çmimi i qirase se lokalit eshte 4000€, ofrohet me menyren e pageses parapagim nje vjeçar
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »